Natječaj za stipendiranje sudjelovanja na ljetnoj konferenciji Europski Forum Alpbach (EFA)

Otvoren je natječaj za za 500 stipendija za sudjelovanje na najznačajnijoj austrijskoj ljetnoj konferenciji Europski Forum Alpbach (EFA), koja se održava od 18. kolovoza do 3. rujna 2011. godine u mjestu Alpbach u austrijskoj pokrajini  Tirol.

Krovna tema ovogodišnjeg Foruma je "Justice - Responsibility for the  Future".

Natječaj je otvoren do 26. travnja 2011. godine. Prijaviti se mogu  redovni i izvanredni studenti diplomskih i poslijediplomskih studija u  dobi do 30 godina sa svih fakulteta u Republici Hrvatskoj, kao i mladi  ljudi koji su nedavno diplomirali. Stipendija pokriva troškove sudjelovanja (kotizaciju), smještaja, a od ove godine i džeparac (17,- eur/dan). Ukupna vrijednosti jedne pune  stipendije je cca. 1.600,- EUR.

Po želji, studenti se mogu prijaviti ili za sudjelovanje na  simpozijima i seminarima (trajanje 2,5 tjedna) ili za sudjelovanje na  jednoj od ljetnih škola (trajanje: 1 ili dva tjedna).

Više informacija možete pronaći u letku i na web stranicama Foruma.