Objavljeno: 25.05.2016

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za izbor jednog nastavnika u znanstveno nastavno zvanje  i radno mjesto redovitog profesora – trajno zvanje za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz biometriju i sigurnost interneta i državne i upravne informacijske sustave na Katedri za razvoj informacijskih sustava.

Fakultet organizacije i informatike

Varaždin

raspisuje

N A T J E Č A J

Pristupnici za izbor dužni su, pored općih uvjeta, ispunjavati i uvjete iz Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju.

Prijavi na natječaj pristupnici  su dužni priložiti: životopis s podacima o školovanju i radnom odnosu, ovjerene kopije diploma, domovnicu, popis radova i same radove, te ostale dokaze o ispunjavanju uvjeta za izbor u zvanje za koje je raspisan natječaj.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Prijave na natječaj primaju se u roku od 30  dana od objave natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike, Pavlinska 2, 42000 Varaždin.