Na foi-ju uspješno održano predstavljanje studentskog natjecanja foi core

Objavljeno: 29.03.2017

Otvorenje FOI CORE 2017 održalo se u utorak, 28. ožujka na Fakultetu organizacije i informatike. Događaj je svečano započeo uvodnim govorima dekana prof. dr. sc. Nevena Vrčeka, potpredsjednika za poslovni razvoj AIESEC-a Hrvatske Luke Klarića te voditeljice projekta Katarine Raguž. Nakon uvodnih govora, slijedile su prezentacije poslovnih slučajeva od strane poduzeća sudionika na ovom natjecanju i to redom: Viktor Lazar (ecx.io), Emir Džanić i Ines Lukač (Podravka) te Tomislav Fotak (NTH Mobile).

Otvorenju natjecanja prisustvovalo je više od 170 studenata što ukazuje na izniman interes za ovakvim tipom studentskih natjecanja.

Prijaviti se mogu svi redovni i izvanredni studenti preddiplomskih i diplomskih studija neovisno o fakultetu na kojem su upisani. Prijave traju do 2. travnja. Timovi se mogu sastojati od jednog do najviše tri člana.

Sveukupni fond nagrada ove godine je 15 000 KN odnosno 5 000 KN po case-u i dijeli se na prva 3 mjesta. Osim novčane nagrade, sudionike očekuju i brojne druge vrijedne nagrade sponzora natjecanja.