Konferencija u Amsterdamu – Virtual Collaboration Across Cultures

Objavljeno: 25.10.2016

U Amsterdamu će se 28. i 29. studenoga 2016. održati konferencija pod nazivom  “Virtual Collaboration Across Cultures”. Konferencija se održava u sklopu Erasmus+ projekta “Market Basket Virtual Student Collaboration Model”, a jedan od su-organizatora konferencije je i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

Zaposlenici Fakulteta organizacije i informatike kao i ostali zaposlenici Sveučilišta u Zagrebu mogu se prijaviti za sudjelovanje po posebnoj cijeni kotizacije u iznosu od 100 eura.

Virtualna suradnja između timova nova je vještina koja je poslodavcima 21. stoljeća sve potrebnija. Projekt Market Basket studentima je omogućio da kroz virtualne projekte vježbaju tu vještinu te ujedno steknu međunarodno iskustvo bez odlaska na međunarodnu razmjenu. Osim predstavljanja virtualne suradnje, ova konferencija je i prilika za razmjenu iskustava i umrežavanje te pronalaženje partnera za nove projekte.

Ukoliko vam se tematika čini zanimljiva molimo da se registrirate na konferenciju (www.beezr.eu) i/ili proslijedite poziv zainteresiranim kolegama/icama.

Za više informacija možete nam se obratiti na izabela.oletic@foi.hr (Izabela Oletić Tušek, voditeljica Ureda za međunarodnu suradnju) ili kristina.detelj@foi.hr (dr.sc. Kristina Detelj, viša asistentica).