Funkcionalan, Organiziran, Informativan…

Objavljeno: 01.02.2016

Dobrodošli na nove mrežne stranice Fakulteta organizacije i informatike  – novog dizajna, strukture i funkcionalnosti te prilagođene pregledu na uređajima različitih rezolucija.

U skladu sa suvremenim trendovima u dizajnu te temeljene na najmodernijoj tehnologiji nove mrežne stranice organizirane su da omoguće lakše, brže i zabavnije pretraživanje sadržaja.

Sadržajno, nove mrežne stranice Fakulteta prvenstveno su namijenjene budućim studentima i potencijalnim partnerima Fakulteta na način da na hrvatskom i engleskom jeziku pruže sažetu, ali potpunu informaciju o načinima studiranja, studijskim programima, upisima, aktivnim projektima, mogućnostima suradnje i postignućima. Sadašnji studenti Fakulteta sve informacije vezane uz održavanje nastave (raspored, ispitni rokovi, konzultacije nastavnika…) mogu pronaći u aplikaciji nastava.foi.hr.

Responzivni moderni dizajn omogućen je poštivanjem najmodernijih trendova struke te novim foto materijalima ostvarenima u suradnji studenata i profesora Fakulteta.

Stoga, željeli bismo ovdje zahvaliti svim studentima i djelatnicima Fakulteta koji su se tijekom proteklih nekoliko mjeseci nesebično, svojim vremenom, vještinama i znanjem uključili u naš razvoj novih mrežnih stranica.

Uz poruku da i u budućnosti možete očekivati nove sadržaje i materijale pozivamo vas da uživate u otkrivanju novih mogućnosti.

Za sve nostalgičare, stara web stranica Fakulteta dostupna je na: http://old2.foi.hr.

FOI Web tim